image

Evren Ünsal

      1981 yılında Aydın'da doğdu. 2004 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2006 yılına kadar çeşitli şantiyelerde aktif olarak yer aldı. 2006 yılından günümüze kadar kurduğu firmalarda proje ve uygulama hizmetlerini sürdürmektedir.

 

 

 

image


Seray Ünsal

    2007 yılında Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. Eğitimi süresince, 2006 yılından itibaren iç mekan tasarım ve uygulama firmalarında yer aldı. 2008 yılından bu yana EVS MİMARLIK'ta aktif olarak mimari ve iç mimari çalışmalarını sürdürmektedir.

       

                

           

            EVS Mimarlık, işlevsel ve nitelikli olabilmesine ilişkin bilgi ve yaratıcılığını katarak yorumladığı özgün tasarımlarıyla mimari ve içmimari projeler geliştiren bir tasarım ofisidir.

            Seray Ünsal (Mimar) ve Evren Ünsal (İnşaat Mühendisi) tarafından 2008'de Aydın'da kurulan EVS Mimarlık; mimari ve statik alt yapılarıyla geliştirdikleri projeleri uygulama ve inşaat departmanlarıyla da hayata geçirmektedir.
            EVS Mimarlık; mimari, statik ve inşaat anlamında küçük ölçekli bir apartman dairesinden büyük ölçekte çok katlı bir konut bloğuna kadar tasarım ve uygulama yapmaktadır.
            İç mimari anlamda konut, villa, residence, sosyal mekan, kuaför salonu, iş yerleri ... tasarım ve uygulamalarına da imza atmaktadır.